Saturday, 2024-04-20, 11:17
Welcome Guest | RSS

  
      Darbas kiekvienam -
             Užsidirbk internete!
 
                                       Choose Your Language











Main
Registration
Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
FORUMAS » Labas pasauli! » Bendraujam :) » Apie viską po truputį..
Apie viską po truputį..
teraglowDate: Wednesday, 2011-02-16, 15:49 | Message # 1
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
REGISTRUOTAS VARTOTOJAS MATO DAUGIAU. PRISIJUNK, SUŽINOK DAUGIAU.

Pažiūrėkit šį filmą: http://rutube.ru/tracks....rt=1000
ir manau, gyvenimas gali apsiversti aukštyn kojom. seniai žinojau šiuos dalykus ir šventai tikėjau tuo. mintys tikrai materializuojasi, patikėkit..!!!!

 
teraglowDate: Wednesday, 2011-02-23, 16:42 | Message # 2
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Tadai, kur pradingęs? Simuliuoji, į darbą neini:)
 
teraglowDate: Wednesday, 2011-02-23, 22:34 | Message # 3
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Gavau antra ismoka is Buxify smile

Payment Details
Date: February 21, 2011 4:28:19 PM
Amount Sent: $24.87 USD
Sender Name: Buxify - Mail
Sender Email: buxify@yahoo.com

Pagaliau pradesiu eiti i pliusa smile

Jei kas gausit ismokas, pasigirkite forume - dalinkimes su kitais, ksd sekme lydetu pacius:) senas tikras desnis:)

 
atariDate: Thursday, 2011-02-24, 19:08 | Message # 4
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 30
Status: Offline
Jei ne paslaptis,kokia naryste buxify turi? beje sveikinu gavus ismoka
 
teraglowDate: Thursday, 2011-02-24, 19:12 | Message # 5
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
BaxiFy turiu Cooper, 20USD mėnesiui:)
 
yogiplanetDate: Friday, 2011-02-25, 21:54 | Message # 6
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
LABAS,NU JO BISKI BUVAU PRADINGES tongue PANEVEZYJE BUVAU PAS DRAUGA ...

Added (2011-02-25, 21:54)
---------------------------------------------
katik paziejau filma,lb patiko ;-) ACIU

 
teraglowDate: Sunday, 2011-02-27, 21:06 | Message # 7
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Džiugu, kad patiko filmas wink
Wienas žmogus dawė gerą idėją: per rinkimus, išbraukti visus išgamas ir irašyti kandidatą OnBux biggrin bent jau jis vykdo pažadus, nevagia, nemeluoja, nesistaipo nuogas šokių projektuose, neima kyšių ir kelia mūsų gerbuvį biggrin
Ar atlikot savo pilietinę pareigą?
 
atariDate: Monday, 2011-02-28, 21:53 | Message # 8
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 30
Status: Offline
nenoriu as cia gazdinti,bet man asmeniskai jau neramu darosi su onbux,gaudavau visada instant ismokas,bet praeita savaite uzprasiau didesnes ismokos dar negavau ir seip forume daug blogu atsiliepimu apie ji parasyta,kad nemazai zmoniu laukia ismoku ir tt. http://ptc-investigation.com/onbux.aspx

Message edited by atari - Monday, 2011-02-28, 21:54
 
teraglowDate: Monday, 2011-02-28, 22:47 | Message # 9
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Labas, dar anxti baimintis, Onbux'as kiek žinau daro baltus - juodus sąrašus. Dabar pinigus perwedinėja rankiniu būdu, tiesa ir ta , kad nariai kurie daro didesnės sumos cashoutą laukia iki 2 savaičių, bet po to jau (jei wiskas gerai) sekanti išmoka jam momentinė. Taip Onbux'as prasiwalo nuo wisokių pažeidėjų wink Kiti mano kolegos nusiskundimų kolkas neturi, gal dar per anxti nerimauji? Ptc-Investigation tarnyba tikrina webus, bet pagrinde remiasi narių nusiskundimais ir nepasitenkinimais. O Onbuxas išmokas juk daro, tik didesnių sumų gal biški ilgiau reikia luktelt, manau wiskas bus OK. O tu atari, gal narystę ten turi? Kai gausi išmoką būtinai pasigirk mums :)statysi biggrin
 
teraglowDate: Monday, 2011-02-28, 23:45 | Message # 10
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Aš tai myliu nerealiai LeeMails, darbo nedaug 4-5 klikai po 0,01 EURO už refų darbą 50% moka, super wink Galėtų linkų daugiau mest, bet ir šiaip pinigai kaip ant mielių auga, tik su išmoka reik iki 15 dienų palaukt, bet moka kaip laikrodukas smile Wisdėlto - EURAS> BAKSAS smile
 
atariDate: Tuesday, 2011-03-01, 00:24 | Message # 11
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 30
Status: Offline
standart narys as ten,bet 500 rented refu turiu,tai ir neramu cheesygrin turi referala LeeMails ,bandysiu ir as ismoka surinkti happy
 
teraglowDate: Tuesday, 2011-03-01, 00:28 | Message # 12
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Gaudyk http://www.leemails.com/registro/r/129062
OGO kiek refų, o tai kaip jie dirba? Ar atsiperka tau?
 
atariDate: Tuesday, 2011-03-01, 00:41 | Message # 13
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 30
Status: Offline
jeigu kalbant apie menesini pelna tai jis svyruotu nuo 30-35$,seip galvojau jau ir apie Golden naryste,bet kadangi cia su tais ismokejimais kazkokie keblumai,tai susilaikysiu pokolkas cheesygrin
 
yogiplanetDate: Wednesday, 2011-03-02, 23:15 | Message # 14
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
mindeseli.nieko i onbuxa neinvestuok. pazistu asmeniskai du zmones kurie jau po 4 sav negauna is jo ismoku.
 
teraglowDate: Wednesday, 2011-03-02, 23:48 | Message # 15
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
O iš jūsų kas dirbat su GloboBux'u? Kažkaip tyliai jis sąlygas pakeitė tipo pasidarė investicinis, norint išgrynint pinigus reikia investuoti ir linkų įkainius sumažino.
Nežinau kaip su juo elgtis toliau happy Gal kokių atsiliepimų turit?
 
teraglowDate: Wednesday, 2011-03-02, 23:50 | Message # 16
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Yogi, kaip tau baigėsi su ultimatePTC? Ar sumokėjo pinigus? Niu su OnBux'u čia ir dalykai dedasi smile O aš dar balsuot už jį norėjau smile
 
yogiplanetDate: Thursday, 2011-03-03, 02:02 | Message # 17
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
ne, dar ultimate neismokejo. pradzioje jis mokejo gerai,bet db kazko keistas man jis pasidare. bet dar tik 2 dienos kaip as laukiu,dar gal ismokes... o tas globo buxas tai lopas man !!! dirbu as jame ,bet jauciu mesiu as ji nx.
 
atariDate: Thursday, 2011-03-03, 21:12 | Message # 18
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 30
Status: Offline
yogi tai nebeinvestuoju as onbux,tik ref is balanso vis pratesiu,bet vis dar tikiuosi gauti savo pinigus,kazkaip man nelogiska,juk maciau net po 200 kiti gauna,tai jei butu scamas isvis nebemoketu ir va snd zinau keli lietuviai laukia ismokos,snd gavo,manau yra vilties kad viskas susitvarkys ir dirbsim ten vel normaliai wink visada reikia ziureti i viska optimistiskai,bent jau nuotaika bus gera happy
 
teraglowDate: Thursday, 2011-03-03, 22:50 | Message # 19
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Sveika Inga, tawo prisijungimas išlygino svarstykles wink
atari, su onbux'u mes dar gražaus pinigo padarysim, moka jis ir aš mačiau išmokas, tik biški kantrybės, tikrina jis visus iš eilės, beja, kas rašo tiketus tuos meta į eilės galą ir pinigų tenka dar ilgiau laukt sad
O nuotaikai pakelt yra ir kitų būdų, optimizmas, kas beko irgi būtina sąlyga smile
 
yogiplanetDate: Tuesday, 2011-03-08, 13:32 | Message # 20
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
nu va draugai jau 6 savaite nieko negauna is onbuxo. Po tiek laiko paime ir parase suportui,bet atasako jokio. O kaip sako atari kad kaip kam jis net 200$ ismoka tai laisvai gali buti. Bet tuos 200 ismoka greiciausia tiem kurie nusipirke ultimate uz 800$ tai del reklamos ismoka 200 kad pritrauktu daugiau investuotoju. bet kas tie 200 kaip zmogus ikises 800 vistiek -600 . ir abejoju kad jie dar ka gaus is to on buxo.

ir dar prie to pacio,ultimateptc dar man neismokejo dry jauciu ir neismokes , o kaip teraglow tau su aobuxu baiges?

 
teraglowDate: Tuesday, 2011-03-08, 14:40 | Message # 21
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Swiki! Bachūrai, tai kur sweikinimai, a smile ?
Onbux'e aš ryt po ryt darysiu cahout'ą, pažiūrėsim kaip man bus, gal aš pakliūsiu tarp išrinktūjų biggrin

Aobux man neišmokėjo..kai aš prašiau cashout'o jį kaip tik scamu paskelbė cry

 
atariDate: Tuesday, 2011-03-08, 14:56 | Message # 22
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 30
Status: Offline
na as jau laukiu apie 10 darbo dienu ismokos ir vis dar nesulaukiu(nerasiau nei suportui kad nenumestu i ta eiles gala),jau ir vel nemaza suma susidare kuria galeciau persivesti bet...niekas man neleidzia to padaryti,nzn ka net pasakyti,mintys dvejopos ir norisi tiketi kad viskas susitvarkys,nebegaliu net forume pasireiksti raso Your account is under review angry rusus forume moderatorius gan ydomiai isireiske jei supranti rusiskai tai paskaityk http://www.onbux.com/forum/topic?frmid=24&tpcid=66116&page=3

Added (2011-03-08, 14:56)
---------------------------------------------
Sveikinu su kovo 8d rolleyes cheesygrin cheesygrin :cheesygrin: tongue

Message edited by atari - Tuesday, 2011-03-08, 14:57
 
teraglowDate: Tuesday, 2011-03-08, 15:03 | Message # 23
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Nesinervuok, tu esi tikrinamas, aš turiu draugų, kurie ir goldą išsipirkę, tai irgi buwo supanikawę, nes pinigo nemažai sukišę, iš pradžių buwo instant, o poto kelias savaites nežinios turėjo, bet išmoką gawo. Tiesiog kantriai lauk, nes išmokos juk moka, kitaip ši žinia greit visiems pasklistų. Po patikrinimo wiskas turėtų eitis kaip ir anxčiau. Pačiai neramu, nes išmokos prašysiu ant dienų, jei su tavim būtų kas blogai tai butų užrašas suspend, o dabar reviw. Tik nerašyk ticket'o nes bus dar blogiau, o atsakymo vistiek negausi iš admino
 
yogiplanetDate: Tuesday, 2011-03-08, 15:08 | Message # 24
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
Paskaiciau,

Su kovo-8-aja visas wink

 
teraglowDate: Wednesday, 2011-03-09, 12:06 | Message # 25
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Chebra, šiandien iš OnBux'o paprašiau cashout'o, ir gawau Instant, tai net nežinau kaip ir komentuot rolleyes
Su VcBux'u ir aš dirbu ir irgi jokių problemų neturiu, pinigai ateina Instant.
 
yogiplanetDate: Wednesday, 2011-03-09, 14:05 | Message # 26
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
onbuxas ismoka nedideles ismokas arba dideles tiem kurie investave 5 kart daugiau. man onbuxas irgi moka gerai,bet itariu moka su ta mintim kad pirkciau goldena ar ultimate. nes sakau pazistu zmogu kuris 3 metai dirba sita darba , o su onbuxu dirba nuo pat jo atsiradimo.Mokejo viska gerai kol jis nenusipirko goldeno,kaip nusipirko ir prasidejo nesamones nagauna ismokos ,o jau ir db susikaupe daugiau kaip 150$ ir negali niekaip nusimti. Brolio drauge jau 7 sav. laukia 25 $ ismokos. laukia ,bet nieko negauna. nznau as pats kaip cia jie renkasi kam moketi o kam ne wacko

Added (2011-03-09, 14:05)
---------------------------------------------
bet is banko investuoti tikrai nepatariu,su via balance zaisti galima

 
teraglowDate: Wednesday, 2011-03-09, 17:59 | Message # 27
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Tada ne kas su 123bux, ir mokesčiai kokie rolleyes tikrai, kad neapsimoka jame dirbt, ačiū tau labai , kad pasidalinai info smile
 
raivisDate: Thursday, 2011-03-10, 09:48 | Message # 28
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 21
Status: Offline
Per kiek laiko tą išmoką gavai? Be to sveikinu su išmoka.
 
teraglowDate: Thursday, 2011-03-10, 10:34 | Message # 29
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Jei manęs klausi apie Onbux'ą tai žinok pavedimas buvo padarytas momentiškai smile
 
yogiplanetDate: Tuesday, 2011-03-15, 11:22 | Message # 30
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
alia koks trumpas sijonukas :-) suprantu,suprantu-pavasaris morcius cool
 
teraglowDate: Tuesday, 2011-03-15, 14:02 | Message # 31
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
smile Čia gi dėl tawes, matai iškart pastebėjai wink O kaip gi, oras šiltyn ir sijonukai trumpyn smile
 
yogiplanetDate: Tuesday, 2011-03-15, 14:50 | Message # 32
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
tiesa pasakius nelabai greit daejo kas cia per avataras tamstos. galvojau uzuolaidos kazkokios , bet paskiau wink
 
teraglowDate: Tuesday, 2011-03-15, 15:03 | Message # 33
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Taip, taip, neišgėręs nesuprasi smile

Kas šiais laikais su vyr. gimine darosi nesuprantu, ne , kad tiesiai šviesiai komplimentą pasakytų, tai ima sukioti ratus per aplinkui smile
Tai per jauna, tai per kvaila, tai per sena, tai per protinga...patys nežinot ko norit smile
Kas dar ką turit pridurt biggrin ?

 
teraglowDate: Tuesday, 2011-03-15, 15:05 | Message # 34
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Turbt čia pačios taip jus ir išlepinom wink Kas padaryta tas padaryta :)
 
atariDate: Wednesday, 2011-03-16, 16:13 | Message # 35
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 30
Status: Offline
nu ka as galiu pridurti,dailios kojytes biggrin
 
yogiplanetDate: Saturday, 2011-03-19, 14:48 | Message # 36
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
Tera snd turbut seimui langus dauzo :-) gaila kad as neusclikinu ant bileto kitaip atvaziuociau i vilniu irgi padauzyti tiems pideram langus
 
teraglowDate: Monday, 2011-03-21, 23:12 | Message # 37
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Sweiki visi,
smile nea langų nedaužau, su savo mažuoju ligoninėj gulėjom, šiand tik grįžau, džiaugiuos kad vieni kitiem padedat ir palaikot, aš ne labai jau spėju visko aprėpt smile manau šieek tiek trauksiuos į šešėlį, trauktis tikrai nežadu, jei kas svarbaus galit rašyt sms. raivi, tu kaip naujokas super imlus informacijai, džiaugiuos turėdama tokį refą kaip tu smile visais jumis didžiuojuos, Yogi - galima sakyt šio forumo iniciatorius smile Super , kad bendraujat smile
 
yogiplanetDate: Tuesday, 2011-03-22, 14:21 | Message # 38
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
nu,nu tik nepradekite sirgti dry
 
raivisDate: Tuesday, 2011-03-22, 15:31 | Message # 39
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 21
Status: Offline
Ačiū už pagyrimus, tik bėda ta, kad nebespėju dirbti easyclick4 ar kaip ten jis biggrin nes atsirado svarbesnių ptc, kur uždirbu beveik tiek pat kaip ir easy nors prie kompiuterio mažai bunu, ir šiaip namų darbai ir pusė dienos mokykloje...
 
teraglowDate: Thursday, 2011-03-31, 20:30 | Message # 40
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Yogi, Atari, kur prdingot? smile Mažu užgėrėt? biggrin
 
yogiplanetDate: Thursday, 2011-03-31, 21:05 | Message # 41
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 31
Status: Offline
is kur tu taip viska zinai? biggrin
 
teraglowDate: Thursday, 2011-03-31, 23:06 | Message # 42
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Nu jo, tai ką vyrai dar gali veikt? Arba geria arba su mergom duodasi biggrin tongue
 
teraglowDate: Saturday, 2011-04-02, 23:14 | Message # 43
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Taip jau šis darbas ir pastangų ir kantrybės iš manęs daug pareikalauja smile Beja Yogi, minėjai kad tavo brolis lyg dirba Club asterijoj, kaip jam sekasi?
Ar su Onbux'u dirbi dar? Aš vakar cashoutą pasidariau, kolkas tyla, bet yra zmoniu kuriems pamokėjo :)
 
raivisDate: Saturday, 2011-04-02, 23:18 | Message # 44
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 21
Status: Offline
Atsiprašau Tera, kad ne man klausymas, bet aš noriu pasireikšti smile vienu žodžiu aš onbuxe dirbu ir dirbsiu nes turiu dar kažkokia viltį, kad viskas bus gerai, nesinori man visko apleisti, o man ten geriausiai sekasi iš visų ptc web. Nors dar išmokos negavau, bet kaupiuosi refams pinigus. Ir jai bus blogai teks juos panaudoti reklamai, kuri tikiuosi padės uždirbti dar daugiau pinigų. Aišku gaila, kad onbuxas prado scaminti, bet dar aš visiems eilini kartą kartoju- Onbuxas mano galva atsigaus ( nes jo reitingai beveik aukščiausi )
 
teraglowDate: Saturday, 2011-04-02, 23:31 | Message # 45
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Ravi, mane stebina tawo atkaklumas ir užsispyrimas,ka aš galiu pasakyt - tu šaunuolis, bet neatmesk ir tokios galimybės, kad gali tekti ir skaudžiai nusivilti, nuo bankroto neapsaugotas nė vienas. Manau Onbuxas ne iš blogos valios taip elgiasi, norėdamas apgauti.. aš irgi svarsčiau galimybę pinigus panaudot reklamai, bet kai sužinojau, kad jis pamokėjo ir vienam ir kitam, surizikavau gaut išmoką ir aš, kaip bus pamatysim, jis rašo kad per 14 darbo dienų padarys pavedima, gal ir dar vėliau, tai tenka laukt.. o skaudžios patirties jau turėjau ne wieną ir čia esantys kiti nariai taip pat nusivylė kitais buxais. Aš į naujus buxus neinvestuoju, bet ir to darbo gaila, tox jau šis biznis:)
 
raivisDate: Saturday, 2011-04-02, 23:46 | Message # 46
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 21
Status: Offline
Na tiesa sakai, kas bus tas. Bet savo tikslo sieksiu.
 
teraglowDate: Sunday, 2011-04-03, 20:17 | Message # 47
Lieutenant
Group: Администраторы
Messages: 71
Status: Offline
Atari, gal gali prisijungti prie mano grupes čia
http://groups.google.com/group/dirbu-sau

Čia gausi daug daugiau info ir daug greičiau patikėk smile Per kelias vietas nespėju, o čia jei ne iš manęas tai iš kitų tikrai sulauksi atsakymo smile
O Logi pas mane veikia gerai

 
atariDate: Sunday, 2011-04-03, 20:31 | Message # 48
Sergeant
Group: Друзья
Messages: 30
Status: Offline
ok,prisijungsiu,nesamone kazkokia,2 narsykles isbandziau,nebeuzkrauna puslapio isvis
 
FORUMAS » Labas pasauli! » Bendraujam :) » Apie viską po truputį..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Make a free website with uCoz