Wednesday, 2019-06-19, 09:58
Welcome Guest | RSS

  
      Darbas kiekvienam -
             Užsidirbk internete!
 
                                       Choose Your Language











Main
Registration
Login
Site menu



My status






LinkGrand.com
 
WordLinx - Get Paid To Click

MatrixMails - Get paid




Our poll
Rate my site
Total of answers: 47

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


 


Free counters!
widgeo.net



STRATEGIJA


Kad padidinti savo uždarbį sponsoriuose keliais, arba net dešimčia kartų, yra sugalvota speciali referalinė sistema. Tai yra, jūs pakviečiat žmogų dirbti į sponsorių, ir sponsorius jums sumoka už tai, kad jūs atvedėt naują darbuotoją.
Antras būdas kaip padidinti savo uždarbį, tai nuomotis referalus. Esmė tokia, kad kai kurie žmonės užsiregistruoja sponsoriuose ne pagal referalinę nuorodą, o tiesiogiai. Taigi, sponsoriaus administratorius jums gali išnuomoti darbininkus, tačiau už tai jau reikės mokėt. Išsinuomot vieną referalą mėnesiui jums kainuos apie 0,2 - 0,3 dolerio.
Trečias būdas jau reikalauja nemažų investicijų, tačiau tai greitai atsiperka. Kiekviename sponsoriuje galima tobulinti savo accauntą (vadinasi upgrade). Tai yra jūs nusiperkat auksinę (GOLD) narystę. Ką tai duoda? O būtent tą, kad jūs gaunate už referalo paspaudimą dvigubai daugiau, bei patys turite dvigubai daugiau paspaudimų per dieną. Be to, nuomotis referalus jums kainuos žymiai pigiau. Auksinės narystės kaina yra apie 90 dolerių per metus.
Taigi, išvados tokios:
- Kvieskite kuo daugiau referalų ;
- Nuomokitės referalus iš sponsoriaus administratoriaus;
- Laikui bėgant pirkit Gold naryste ;
Savaime aišku, kad ir  patys turite peržiūrinėti reklamines nuorodas kiekvieną dieną.





 STARTUOJAM


1. Darbui internete naudokite " Firefox ", "Google chrome", naršykles.
Visų pirmą, jei dar neturite, tai privalote susikurti savo El pašto dėžutę. Be jos, nei žingsnelio internetiniame darbe. Kadangi El pašto dėžutė šioje sferoje yra labai svarbi (juk į ją gausime visus svarbiausius duomenis), todėl rekomenduoju atsidaryti el. pašto dėžutę www.Gmail.com. Tai yra viena patikimiausių ir stabiliausių el. pašto dėžučių pasaulyje - su ja niekada nekils jokių problemų. Jokia lietuviška El pašto dėžutė, netinka.


2. Antras žingsnis link internetinio uždarbio yra banko sąskaitos atsidarymas viename iš Elektronių bankų, kad turėtumėte į ką persivesti pinigus, kuriuos uždirbsite. Taigi El. bankų yra gana nemažai, tačiau patys populiariausi bankai yra AlertPay ir PayPal, todėl iš pradžių rekomenduoju sąskaitą atsidaryti būtent šiuose bankuose. Ten Jūs užpildysit nedidelę anketą (galima pasirinkti kalbą), kur nurodysit kai kuriuos savo duomenis. Vėliau į Jūsų nurodytą e-mail ateis žinutė, kurią turėsite patvirtinti bei pabaigti pildyti savo duomenis. Ir sąskaita bus atidaryta.

3. Atsidarę savo El banko sąskaitą, galima pradėt darbą Webuose (su sponsoriais). Websaitai (sponsoriai) tai yra firmos, kuriose mes peržiūrinėjame reklamas ir uždirbame pinigus. Taigi išsirinkite sponsorių, kuriame norėsite pradėti dirbti. Kuo Web'as ilgiau laikosi, tuo tampa patikimesnis ir populiaresnis. Kiekvienas sponsorius pateiktas svetainėje turi išsamų aprašymą, įrodymus, kad išmoka pinigus ir kitokios informacijos. Taigi, pasirinkite vieną iš Web'ų paspauskite ant jo banerio (logotipo) ir užsiregistruokite. Limito su kiek dirbti sponsorių nėra, galima laisvai registruotis ir į visus mano pateiktus sponsorius, juk nesunku suprasti, kad su kuo daugiau jų dirbsite, tuo daugiau uždirbsite. Pradėję dirbti perskaitykit specifinę informaciją ir taisykles apie pasirinktą Web'ą.
Taigi, banko Sąskaitą turite, Web'e užsiregistravote, galite pradėt darbą .
•Nueiname į bet kurį Web'a kuriame jau užsiregistravote.
•Jei dar neesate prisijungę, paspauskite mygtuką Login ir prisijunkite.
•Pagrindiniame Website'o puslapyje ieškokite skilties SurfAds, View ads, View Advertisements .
Atsivėrusiame puslapyje pamatysite tam tikrą kiekį nuorodų (paprastai nuo 4 iki 8), paspauskite ant vienos iš jų, tada turėtų užkrauti kitą puslapį ir viršuje (paprastai puslapio kairėje) turėtumėte matyti senkantį laiką, kai laikas baigiasi , turėtų atsirasti užrašas DONE , žalia varnele ar pnš. Kai tai nutinka galite išjungti esamą puslapį, vėl grįžti į SurfAds skiltį ir spausti kitą nuorodą. Baigę spaudinėti nuorodas vėl galėsite jas paspausti tik kitą dieną.



PASTABA: Nevisuose "Webuose" nuorodos spaudinėjamos vienodai. Kai kuriuose užtenka tik spustelėti ant nuorodos, palaukti 30 kol pasirodys užrašas, kad nuorodos peržiūrėjimas patvirtintas ir spausti sekančią nuorodą, o kai kuriuose paspaudus ant nuorodos šalia gali atsirasti koks nors simbolis ( rutuliukas, rodyklytė) kurį būtina paspausti norint peržiūrėti nuorodą. Dar kituose nuorodos peržiūrėjimo pradžioje arba pabaigoje atsiranda trumpa užduotis kuria turite įvykdyti norėdami gauti pinigus. Pvz. atsiranda trumpas veiksmas (4+5) ir šalia tuščias langelis į kurį reikia įrašyti atsakymą.
Registracija ir darbas visuose Web'uose yra labai nesunkus ir analogiškas.
Taigi visiems bepradedantiems uždarbiauti rekomenduoju pradėti nuo pačio populiariausių ir patikimiausių - 
NeoBux, BuxiFY, IncraseBux, Leemails, BuxJunction,  BuxMatrix, Earn Part Time, LinkGrand  Web'ų.





BENDROS JUNGIMOSI TAISYKLĖS

 

 1. Nenaudokite lietuviškų raidžių;
 2. Įvedam - į "please enter your e-mail adress" - savo e-mailą;
 3. username – sugalvojam sau vardą-nick'ą
 4. first name - vardas
 5. last name - pavardė
 6.adress – savo namų adresą (pvz.: vilneles 53-59)

 7. city - miestas (jei gyvenat ne mieste, gyvenvietes pavadinimas)
 8. Pasirinkit valstybę - Lithuania;
 9. state – pasirenkam iš sąrašo – Lithuania;
10. other – rašom rajoną;
11. zip code – savo pašto kodą (jį rasite internete, google'j);
12. referred by – šiame laukelyje neištrinkite ęsamo įrašo . Kitaip prisijungti į webą negalėsit;
13. select categories of interesets to you – pasirenkam reikiamas kategorijas;
14. select a payment method – pasirenkam „paypal" ir "alertpay". Rašom savo e-mailą tą , kuriuo registravotės atidarant saskaitą banke;
15. password – sugalvojam savo slaptažodį;
16. confirm password – pakartojam slaptažodį;
17. kai kurie webai prašo, kad susikurtumėt savo PIN kodą (keturi skaičiai);
18. kai kurie webai prašo, kad sugalvotumėt klausimą ir atsakymą;
19. kai kurie webai po registracijos atsiunčia patvirtinimo kodą, kuriuo turit aktyvuoti savo narystę;
20. Spaudžiam -Login. Viskas Jūs užsiregistravote ir galite tuojau pat pradėti darbą.





DARBAS VEBO VIDUJE


Kai jūs jau webo viduje vertėtų perskaityti informaciją (F.A.Q) apie webą (kitaip sponsorių): kokia yra minimali išmoka, per kokį terminą išmokama, kiek kainuoja narystės, kokiam terminui jas galima įsigyti ir t.t.
Susipažinkite su vidaus tvarkos taisyklėmis, kurias jis nustato savo nariams.(T.O.S) pasitaiko atvejų, kai narys yra pašalinamas iš webo.
Keletas šių priežasčių:
1.Dėl to kad 30 dienų nedirbot webe, kai kurie webai narį atjungia, jei jis nedirbo 7 dienas.
2.
Dėl to kad dirbote neatsakingai, nevykdėt pateiktų užduočių ir webai negavo planuotų pajamų, neįvygdė užsakovų reikalavimų.
3.Atidarinėjate linkus, kuriuos atidarinėti draudžiama. Paprastai ant šių linkų rašoma: CHEAT LINKS DONT OPEN.
4.
Dėl sukčiavimo.
5.
Dėl piratinių programų (auto click). Administratoriai tai greitai aptinka ir būsite pašalinti iš webo.
6.
Dėl grąsinamo pobūdžio ar beprasmių žinučių rašymo webo administracijai.
7.
Dėl to kad du kartus registravotės webuose iš to paties kompiuterio,tą daryti draudžiama.
Vienu žodžiu reikia dirbti atsakingai.
Po to pradėkit dirbti, susiraskit vieną iš nuorodų su užrašu (Surf), (Surf Ads), (Ads), (ViewAds), (Earning Area) ten ir bus jums skirtas darbas. Kaip minėjau skelbimų kiekis kiekviename webe skirtingas, spaudžiam reklamą, išlaukiam tam skirtą laiką (laiką matysite viršuje,atsiras varnelė(v) arba atsiras skaičiai pvz:(1- 381) reikia iš tų trijų surasti vienetą ir spausti; gali atsirasti paveiksliukai: vienas iš jų apverstas. Tuomet uždarot reklamą ir taip sekančią, kol peržiūrėsit visas jums skirtas. Spaudžiam My Account arba Account ir matom savo uždarbį.
Dėmesio nepaspauskite draudžiamų linkų ,nes jums webai gali nesumokėti už darbą arba visai jus pašalinti iš webo.
CHEAT LINKS DONT OPEN,
!!!DO NOT CLICK THE LINK BELOW!!! , CHEATER PREVENTION LINK - CLICKING THIS LINK WILL RESET YOUR ACCOUNT BALANCE TO ZERO.






APIE SUKČIAVIMĄ INTERNETE



Sukčių webų yra labai daug ir jų sąrašas nemažėja. Yra daug webų, kurie pradžioje moka savo nariams, po to pradeda atidėlioti mokėjimus arba visai nustoja mokėti ir galiausiai dingsta visam laikui (tikri scam).
Registruodamiesi kituose  webuose, neturint apie juos pakankamai informacijos, atkreipkit dėmesi į tokius dalykus :
1.Kiek webas siūlo už reklamos peržiūrėjimą turinčiam standartinę narystę, jeigu siūlo daugiau kaip 0,05$ cento, tai negali b
ūti patikimas webas.
2.Nėra T.O.S taisyklių
3.Nėra Forumo - nėra pasitikėjimo.
4.Jei webas dažnai keičia kainą už paspaudimą, išmokėjimo terminus, kelia minimalų išmokėjimą, mažina tiesioginių referalų atsivedimą, tokie kaitaliojimai nieko gero nežada - normalus adminas nekaitalioja nei kainų , nei taisyklių.
5.Jeigu siūloma metinė narystė su daugybe labai pigių referalų, tai pasako apie admino norus greitai uždirbti ir dingti .
6.Admino aktyvumas : jeigu į jūsų pateiktą klausimą atsakys po poros dienų ar po savaitės, tai jau įtartina. Normalus adminas rūpinasi savo referalais ir atsakys labai greitai į visus jums rūpimus klausimus.
7.Jeigu T.O.S -e rašoma kad išmoka tik Golden narystę turintiems nariams, tai 90%, kad papuolėt pas sukčių.
8.Jeigu radot informaciją, kad šio webo adminas yra ir kito scam webo adminas, nieko gero nesitikėkit, apgavo kartą, apgaus ir kitą.
Aš jums patariu registruotis į jau patikrintus ir šiai dienai mokius webus, taip mažiau šansų likti apgautiems.






KITI UŽDIRBIMO BŪDAI


Paid To Signup (mokėjimas už registracijas) PTS. Beveik tas pats kas ir PTC, tik tiek, kad čia yra mokama ne už nuorodų spaudymą, bet už padarytas įvairias užduotis. Užduotis dažniausiai būna užsiregistruoti tam tikrame tinklapyje per  PTS sponsoriuje duotas nuorodas. Užmokestis čia svyruoja nuo 0.1$ iki 10$. Uždirbtų pinigų skaičius priklausys tik nuo jūsų pačių, nes dažniausiai kiekviename PTS sponsoriuje būna nuo 5 iki 100 užduočių, įvykdžius visas, pinigų uždirbtumėt  tikrai nemažai.Viskas atrodo labai viliojančiai ir  iš karto atsiras norinčių užsidirbti, tačiau  nėra labai paprasta. Visų pirmą todėl, kad kai kurios registracijos, už kurias yra mokama, yra sudėtingos ir ne kiekvienas sugebės taisyklingai užsiregistruoti tam tikrame tinklapyje ir iki galo atlikti užduotį. Kitas dalykas -  toks darbas yra kur kas pavojingesnis nei nuorodų spaudymas, nes čia  būsite nukreipti registruotis į visokius nepatikrintus tinklalapius, kuriuose nežinia kas slypi, todėl be geros apsaugos paketo geriau nepradėti.


Paid To Read 
- (skaityti tekstines nuorodas) PTR tai dar vienas pinigų uždirbimo būdas. Šie sponsoriai yra tarsi sujungti PTC ir PTS sponsoriai. Juose galima   nemažai nuveikti : Spaudinėti nuorodas, skaityti tekstines nuorodas, registruotis į kitus tinklapius bei dar daug visko, už tai yra mokama tik kur kas mažiau nei PTS arba PTC sponsoriuose,  šie darbai čia yra tik pagalbiniai, nes pagrindinė šių sponsorių veikla yra siuntinėti savo nariams el. laiškus ir taip reklamuoti įvairiausias reklamas. Norint dirbti šiame sponsoriuje, kaip ir PTS sponsoriuje, reikėtų susikurti papildomą el. pašto dėžutę, nes per tame sponsoriuje nurodytą el. paštą jums bus siunčiama daug laiškų, už kurių skaitymą jūs ir gausite pinigus. Užmokesčiai yra labai nevienodi, svyruoja nuo 0.005 $ centų iki 0.5$ už perskaitytą laišką.


Paid To Promote
  (angliškai. promote - reklamuoti) PTP. Šią funkciją turi beveik visi PTR sponsoriai, tačiau jų siūlomi planai šiek tiek nusileidžia tikriems PTP sponsoriams. Šis pinigų išgavimo būdas yra ypač naudingas didelių portalų turėtojams arba užkietėjusiems forumiečiams, kurie kiekvieną dieną dalyvauja įvairiose diskusijose. Svetainės kurios siūlo Paid to Promote (PTP), turi specialią nuorodą ( kodą ), kurią galima reklamuoti kiekvienoje patvirtintoje svetainėje (Approved site). Už kiekvieną unikalų apsilankymą jūs galėsite gauti taškų arba pinigų ( priklauso nuo PTP).


Paid To Posting in Forums
- mokama už rašymą forumuose. Šio darbo tikslas yra rašyti pranešimus bei kurti temas forumuose ir už tai gauti pinigų. Šiame darbe galima , nemažai uždirbti  , tačiau norint uždirbti reikės šiek tiek ir pasistengti. Beveik visi forumai, kurie moka pinigus už rašymą, juose yra angliški, ir juos reikia rašyti angliškai. Yra nemažai reikalavimų : pranešimai turi būti logiški ir be didelių gramatinių klaidų , netinka trumpi atsakymai iš vieno ar dviejų žodžių, dažniausiai kiekviename tokiame forume būna limitas parašyti nemažiau 100 žodžių viename pranešime, negalima gudrauti ir kurti kelių temų iš karto. Tokie forumai dažniausiai turi nemažai moderatorių, kurie prižiūri tvarką ir, jeigu jie pastebi, jog jūs forume rašote nesąmones, kad tik užsidirbtumėte pinigų, jūs gausite baudą ( bus anuliuoti jūsų pranešimai arba taškai) arba tiesiog būsite pašalintas iš to forumo. Būkite atsargūs, nes, jeigu vieną kartą jus pašalins, antrą kartą užsiregistruoti jau nebegalėsite. Tokie forumai taip pat dažniausiai turi ir referalų sistemas ,todėl jūsų pelno didinimui ribų nėra.


HYIP
- ( High Yield Investment Program) Padidintos rizikos investavimo programa. Šioje programoje dirbti  nereikia, čia galima investuoti savo pinigus ir po savaites , ar penkiolikos dienų ar  po mėnesio gauti savo pinigus su  didelėmis palūkanomis . Atrodo viskas  labai paprasta, tiesa? Dėja dirbant su šiomis programomis yra labai didelė tikimybė, likti  apgautiems, todėl jos ir vadinasi padidintos rizikos programomis. 








Search

Calendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Site friends
  • Create a free website


  • Clicksia



    beruby.com - Empieza el día ganando



     Traffic Exchange with 160,000+ members







    Copyright MyCorp © 2019
    Make a free website with uCoz