Wednesday, 2019-06-19, 09:15
Welcome Guest | RSS

  
      Darbas kiekvienam -
             Užsidirbk internete!
 
                                       Choose Your LanguageMain
Registration
Login
Site menuMy status


LinkGrand.com
 
WordLinx - Get Paid To Click

MatrixMails - Get paid
Our poll
Rate my site
Total of answers: 47

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


 


Free counters!
widgeo.net

BuxJunction
Webas suteikia iki 30-40% pelno nuo investuotos sumos. Šie pelnai gali būti kiek mažesni, priklausomai nuo to, kokį pelną turėjo pats webas. Mėnesio eigoje (būna ir greičiau) grįžta visa įdėta suma, plius atitinkamas pelnas. Prieš investuojant galima preliminariai apskaičiuoti kiek pinigų grįžtų, pagal šią formulę:

Account Balance x 2 % x 30= ?
. Išvestas skaičius tai yra jūsų numatomas grynas pelnas. Investavę gaunate brangius linkus, tad jūsų Acc balansas ženkliai didės, tuo pačiu didės ir dividentai.


Taigi: jei nėra noro laukti, kad surinkti 25 USD ir gauti IRON narystę, galima investuoti. Investavimo galimybės yra nuo 10 iki 5000 USD - matysite lentelę nuorodoje Upgrade (beje, jei neketinat investuoti, nespauskite be reikalo mygtuko Upgrade Now, nes jūsų narystė gali būt pristabdyta). Mėnesio pelnas yra 30 % nuo investuotos sumos. Pvz: jei investavot 10 USD, tai grįžta 13 USD (žiūrėkite lentelę nuorodoje Upgrade ), nes jūs gaunate iki 200 linkų po 0,065 USD. Patarimas: IRON narystė yra mažiausiai pelninga. Linkai paskirstomi dalimis: dalis į emailą, dalis lieka Surf Ads..( Pagrindiniai, brangiausi klikai yra nuorodoje Surf Ads.) Norint, kad pelnas užaugtų greičiau, galima pirkti referalus. Tokiu būdu jūsų Account Balance didės, ir kuo didesnė suma tame balanse, tuo jūsų dividendai bus didesni ir pelną pasieksite greičiau. Nusipirkus, jie tampa jūsų nuosavybe visam laikui. Jei kuris nupirktas refas nedirba, tuomet galima kreiptis į Administratorių per nuorodą Contact ir jis pakeis refą nemokamai.

Patarimas: nepirkite referalų ar reklamos iš savo Account Balance, nes taip sumažinsite savo balansą, nuo kurio priklauso dividendų dydis. Visus pirkimus geriausia daryti tiesiogiai iš savo Alertpay sąskaitos. Investavimo galiojimo laikas pasibaigia: praėjus 30 dienų arba atlikus iki 200 klikų (klikų skaičius skirtingas,žiūrint kokią narystę turit).

Patarimas: neatlikite visų klikų 100 % (vieną palikite),  ramiai sėdėkite ir stebėkite kaip auga jūsų dividendai ( dividendai perskaičiuojami paprastai nuo 10 val. ryto LT laiku) ir priartėjus jūsų invest. pasibaigimo terminui-padarykite Cashout. Taip pat investavimo terminas gali pasibaigti anksčiau, jei jūsų pelnas viršija 30 arba 40 %. Jei referalų neturite, jūsų pelnas negali viršyti 30 procentų, jei referalų turite-pelnas negali viršyti 40 procentų. Nepasibaigus investavimo terminui, papildomai investuoti negalima. Minimali išmoka 2 USD. Kai balanse susikaupia 2 USD, pradeda mirksėti užrašas: YOU CAN CASHOUT, spaudžiam šią nuorodą, o joje: Click here to get paid. Pavedimas trunka 2-4 d.d.(žiūrint kurią savaitės dieną paprašėt pavedimo), nes Mr. Markas daro masinius pavedimus bet ne pavienius. Webas neima jokio mokesčio už pinigų pervedimą į Alertpay banką !!!. Iš   pinigų pavedimas į savo kortelę trunka apie 4 d.d. Apie gautą išmoką, webo savininkas prašo, kad praneštumėt į TalkGold forumą. Jį rasite nuorodoje Rate us. Forume reikia regintis papildomai. Padėkoti juk nesunku.

PASTABA: jei pastebėjote, kad acc balansas kiek mažėja,.. Tai yra normalu,..nes dalis pinigų yra paimama iš acc balanso ir perkeliama į cashout balansą. Turint pakankamą kiekį referalų, acc mažėjimas nejaučiamas, kadangi jie nuolat "klikindami", jį papildo.  Arba Jūsų klikų kaina yra mažesnė už gaunamus dividendus (t.y. jei acc balansas yra nemažas, ir gaunate nemažus dividendus, bet nusipirkote žemą narystę, kurios klikų kaina nedidelė,..todėl tiesiog nepriklikinate i acc tiek, kad nesijaustų jo mažėjimas). Ypač balanso mažėjimas pastebimas, kai baigėsi Jūsų klikų limitas, o narystė dar neuždaryta. Bet, tai normalu ir viskas pagal taisykles.

Investavimo galiojimo laikas pasibaigia: praėjus 30 dienų arba atlikus iki 200 klikų (klikų skaičius skirtingas,žiūrint kokią narystę turit). PATARIMAS: neatlikite visų klikų 100 %,(vieną palikite), o ramiai sėdėkite ir stebėkite kaip auga jūsų dividendai ( dividendai perskaičiuojami paprastai nuo 10,15 val. ryto LT laiku) ir priartėjus jūsų invest. pasibaigimo terminui - padarykite Cashout. Taip pat investavimo terminas gali pasibaigti anksčiau, jei jūsų pelnas viršija 30 arba 40 %.  Kol jūsų narystė galioja, papildomai, pakartotinai investuoti negalima. Minimalus pavedimas 2 USD. Kai balanse susikaupia 2 USD, pradeda mirksėti užrašas: YOU CAN CASHOUT, spaudžiam šią nuorodą, o joje: Click here to get paid. Pavedimas trunka 1-5 d.d.(žiūrint kurią savaitės dieną paprašėt pavedimo), nes Markas daro masinius pavedimus, bet ne pavienius. Webas neima jokio mokesčio už pinigų pervedimą į Alertpay banką !!! Iš Alertpay, pinigų pavedimas į savo kortelę trunka apie 4 d.d.

Dabar jums turėtų kilti logiškas klausimas. Iš kur pas Marką pajamos, mokėti komisinius? Viskas paprasta: 1) pajamas gauna iš reklamos užsakovų; 2) už referalų pardavimą; 3) už dalyvavimą Affiliates programose;  4) investuoja narių pinigus; 5) narių žioplumas, neapdairumas, nesuvokimas - ką aplamai čia veikia; jų pasitraukimas iš biznio; jų pašalinimas už draudžiamą veiklą. Viskas paprasta ir legalu. Webas klesti, nes kaip žinia krizė interneto nepalietė, bet atvirkščiai - pritraukė dar daugiau žmonių, netekusių darbo ir pajamų.

BuxiFy
Investavimo sąlygos ir ypatumai yra parktiškai identiški kaip ir Buxjunction (jie yra bendrasavininkai). Tačiau yra šiokių tokių ypatumų. Verčiau užeikite į Buxify Forumą, ten pasirinkite Russian Forum. Jame administratorius rusų kalba gan aiškiai, išsamiai išdėsto taisykles, investavimo ypatumus ir t.t. (beje, ta informacija yra kiek pasenusi ir šiuo metu yra kai kurių pakeitimų). Taip, pat ten galite matyti Users užduodamus klausimus, atsakymus į juos ir problemų sprendimų būdus. Viskas aišku ir labai paprasta. Prieš investuojant galima preliminariai apskaičiuoti kiek gautumėt gryno pelno iš esamo acc balanso, pagal šią formulę:
Account Balance x 2 % x 30= ? . išvestas skaičius yra jūsų numatomas grynas pelnas. Investavę gaunate brangius linkus, tad jūsų Acc balansas ženkliai didės, tuo pačiu didės ir dividendai.
BuxPPremium narystė metam laiko kainuoja 49,99 $, pusmečiui- 29,99 $, 1 mėnesiui 7,99 $(neapsimoka) Po pirkimo, narystė įjungiama per keleta valandų. Tik neklikinkit linkų, kol neįjungs narystės (laimėsite daugiau pinigų).
 • linkų daugiau, jų kaina dviguba. Yra ir brangesnių linkų;
 • 2 referalai dovanų, jei narystė pusmečiui, 5 referalai dovanų, jei narystė 1 metam;
 • komisiniai iš referalų darbo- didesni;
 • referalų limito nėra;
 • daugiau moka už banerio reklamą (už banerio klikus);
 • pavedimas trunka iki 7 d.d. ( neturint narystės, pavedimas trunka 30 d.d.);
 • galima nemokamai pakeisti nedirbančius referalus, net ir savo tiesioginius !!! žodžiu..geresnių sąlygų nebūna. Webas yra Elitinis..ką daugiau pridurti.ClicksiaElite narystė mėnesiui - 5,95 $. Apmokėti galima iš Paypal ir Alertpay. Privalumai:

1. linkų 60 ir jų kaina dviguba. Dienos metu pateikia papildomų linkų;
2. už referalų darbą mokama 100 %;
3. papildomos priemokos už referalo prisijungimą;
4. papildomos priemokos jei referalas investuoja, ar perka kitas paslaugas;
5. turint narystę, ypač geros sąlygos reklamuotis.(1000 unikaliu jūsų reklamos parodymų nuorodoje Paid To Click, tik 3 $);
6. turint narystę, ypač geros sąlygos pirkti referalus (jie įsigyjami visam laikui), pvz: 10 referalų kainuoja tik 5 $; Nesumaišykite: paslauga 50 Referral Replacements tai nėra referalai, tai tik paketas kreditų, norint keisti nedirbančius referalus;
7. mokama dvigubai daugiau už Clicksia banerio reklamą.

Clicksia - stabilus elito webas. Teisingai investavus, galima daryti solidžius pinigus. Su investavimo privalumais, ką tik susipažinote. Tad, kaip teisingai investuoti, norint gauti stabilias pajamas? Jūsų žingsniai, turėtų būti tokie:
1) jei neturite savo referalų, tuomet nusipirkite juos. Pirkite 25 referalus, jų kaina 12,50$ ...ir jie nėra nuomojami, bet įsigijami visam laikui (tai ypatingai puiki sąlyga). Tai padaryti nėra lengva, nes del didelio populiarumo, jie greitai išperkami. Juos rasite nuorodoje Store, o ten>Referrals;

2) jei po 4-5 dienų, kai kurie referalai nepradėjo dirbti, tuomet nusipirkite paslaugos paketą 50 Referral Replacements, kaina 5$, šios paslaugos pagalba, galima pakeisti iki 50 referalų. Pakeitę referalą,..ir jei kitas vėl nedirba-neskubėkite jį keisti kitu, nes būna, kad jie pradeda dirbti vėliau,..pabunda :). Tokiu būdu suformuosite pastoviai dirbančių ir investuojančių referalų komandą;

3) suformavę 18-25 referalų komandą, nedelsiant pirkite Elite narystę-kaina 5,95$/mėn. Ir pamatysite rezultatą. Tuo neapsiribokite, bet stenkites vestis referalus, reklamuodami savo Clicksios url ref linką surfuose, trafikuose, savame tinklapyje. Žodžiu,..kuo daugiau turėsite referalų, tuo pelnas nuolat augs. Taip pat pravartu, laikas nuo laiko papildyti savo referalų gretas, juos nusiperkant. Jūsų investuoti pinigai, tuojau pat neatsipirks, tačiau sukursite tvirtą pagrindą pelnui ir nuolatinėm pajamom turėti
.Search

Calendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Site friends
 • Create a free website


 • Clicksia  beruby.com - Empieza el día ganando   Traffic Exchange with 160,000+ members  Copyright MyCorp © 2019
  Make a free website with uCoz