Wednesday, 2019-06-19, 09:14
Welcome Guest | RSS

  
      Darbas kiekvienam -
             Užsidirbk internete!
 
                                       Choose Your LanguageMain
Registration
Login
Site menuMy status


LinkGrand.com
 
WordLinx - Get Paid To Click

MatrixMails - Get paid
Our poll
Rate my site
Total of answers: 47

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


 


Free counters!
widgeo.net


 


Buxify 2009 m.  mokus Amerikiečių webas, išmokėjęs virš 133086,3 $.
Jungimuisi galioja tik @gmail.com el.paštas. Prisijungus gaunate 5 $ premiją. Čia surinkus 25 $ suteikiama IRON narystė. Tik turint narystę, galima persivesti pinigus į savo banką. Minimali išmoka 1 USD. Pavedimas trunka 2- 4 d.d. Geri įkainiai, todėl pinigai į balansą surenkami gan greitai.
Registracija: registruotis galima tik su gmail paštu, kiti netinka. Po registracijos ateis laiškas i emailą. Spauskite ten ęsantį linką, tokiu būdu jūsų registracija bus patvirtinta ir kiek palaukus jums leis Login'tis (prisijungti ) Darbas nuorodoje Surf Ads, ten paspaudus linką, palaukite kol suskaičiuos laiką ir užsidės varnelė. Tuomet langą galite uždaryti ir spausti kitą linką. Linkus peržiūrai pateikia praėjus 24 val. po paskutinės peržiūros. Taip pat darbo atsiunčia ir į emailą, laiškai vadinasi Solo, jame spaudžiam linką pavadinimu: Click the link to receive credits. Pasitikrinkit jūsų emeile skyrių "šlamštas", nes laiškai gali patekti ir ten. Atsivestų referalų skaičius neribojamas. Jūsų referalas tampa aktyvus , kai padaro 30 "klikų", tuomet už jį sumokama 0,1 $ ir jo darbas konvertuojamas pinigais į jūsų balansą. PATARIMAS: nepirkite referalų ar reklamos iš savo Account Balance, nes taip sumažinsite savo balansą, nuo kurio priklauso dividendų dydis. Visus pirkimus geriausia daryti tiesiogiai iš savo Alertpay sąskaitos. Apie investavimą į BuxiFy skaitykite čia
 


BuxJunction 2008 m. puikus, mokus webas. Tai Bux ir HYIP viename. Prisijungus, į balansą sumokama 5 $ premija. ...Patikėkit !...tai pinigų darymo mašina. Jungimuisi galioja tik @gmail.com el.paštas. Surinkus 25 $ gaunate IRON narystę. Tai yra puiku, nes nebūtina investuoti savo pinigų. Minimali išmoka 2 USD, pavedimas trunka 2-3 d.d.(pinigų pavedimą galima atlikti tik turint IRON arba kitas narystes). Tai yra puiku, nes nebūtina investuoti savo pinigų. Turėkit kantrybės ir surinkit 25 $, pamatysit rezultatą (kainos ir sąlygos visai kitos). Kai surinksit 25 $, susisiekit su manim, paaiškinsiu ką toliau daryti, kaip teisingai paprašyti suteikti narystę. Darbas nuorodoje Surf Ads. Du pirmieji linkai ne jūsų, visus kitus galite spausti. Baigus skaičiuoti laiką,  užsideda juoda "varnelė", tuomet galite išjungti langą ir spausti kitą linką. Linkus peržiūrai pateikia tik po 24 val. DĖMESIO: nepaspauskite draudžiamo linko nuorodoje Surf Ads (nes neteksit savo 5 $ premijos). Jis yra raudonos spalvos ir vadinasi: ATTENTION-ANTICHEAT LINK!!! DO NO CLICK THIS LINK, OR YOU WILL LOSE $ 3. Webas atsiunčia darbo ir į emailą. Laiškai vadinasi (MegaSolo). Juose spauskite linką, pavadinimu: Click the link to receive credit. Kitų nežiūrėkit. Už referalo atvedimą sumokama 0,10 $, ir papildomai referalo (naujo nario) darbas yra konvertuojamas realiais pinigais į jūsų balansą. Webas turi labai gerus įkainius, duoda darbo ir sąskaita pildosi gan greitai. Atlyginimo pavedimas į banką trunka 2-3 d.d. Savo balansą galite matyti skiltyje Members. Apie investavimą į BuxJunction skaitykite čia

 


BuxMatrix dirba nuo 2008 m. Puikus Legit webas. Minimali išmoka 2 USD. Persiunimas trunka iki 1-3 d.d. Apie gautą išmoką reikia pranešti į webo Forumą.
Darbas viduje, nuorodoje Bowse Ads ir atsiunčia 2-3 laiškus, pavadinimu Solo. Darbo nedaug bet geri įkainiai. Linkus peržiūrai pateikia praėjus 24 val.po paskutinės peržiūros ir papildomai (nevisada) dienos eigoje pateikia 2 -3 linkus. Webo savininkas Mark Dosior yra ir  Buxify; Buxjunction; AdzOnFire; Pif4; 9level ir kitų todėl investicija yra saugi.
 


BeRuby e-marketingo senbūvis. Legit webas. Atlyginimą moka Eurais, minimali išmoka 10€. Už prisijungimą sumoka 0,01€ . Registruotis paprasta. Užpildžius duomenis, ateis laiškas į emailą.
Darbas nuorodoje Anunciates tada einat į Ganar por Visita. Yra 4 linkai. Spaudžia melsvą rodyklėlę Visitar. Laikmačio nėra, tad atvėrę langą išbūkite keleta sekundžių. Paspaudus paskutinį linką YAHOO, atsiveria naršyklės langas, ten įrašom žodį pvz: beruby arba 
casinos arba hipotecas, seguros, viajes, inmobiliaria, dinero, ing direct, prestamos (šie paieškos žodžiai yra apmokami brangiausiai) ir spaudžiam Buscar. Atsivėrusiame naršyklės lange, reikia paspausti nuorodą, susijusią su jūsų pasirinktu žodžiu. Atsivėrus langui, jo neišjunkite, o su lango rodyklėle gryžkite atgal į yahoo naršyklę ir spauskite kitą linką, susijusį su jūsų pasirinktu žodžiu. Ir taip darykite, kol yra linkų, susijusių su paieškos žodžiu. Taip galima skirtingus žodžius įvesti net 5 kartus. Už šią nuorodą, pinigus paskaičiuoja po 3-5 dienų, o kaina, -priklausomai kokį paieškos žodį įvedėt ir kokią nuorodą paspaudėte naršyklėje...tiesiog sėkmės dalykas.
Savo URL Ref linką rasite nuorodoje Herramientas. Referalus matysite Mi red > Mis Invitados. Pinigai matyti nuorodoje Mi saldo>Saldo.
Jei atvėrę linką iššoka langas, nesibaiminkite..., spauskite Visitar ir pinigai bus įskaityti


 


BuxP - Elitinis webas. Senbūvis E-marketinge. Kaip ir visi Elito webai pasižymi patikimumu ir stabilumu. Dirba jame nuo studento iki sargo.
Už prisijungimą suteikiama 0,05 USD premija. Minimalus pavedimas 7,99 USD. Pavedimas trunka neilgai, tačiau jo taisyklėse yra nurodytas maksimalus 30 d.d. terminas. Turint narystę, terminas trumpesnis (iki 7 d.d).
Registracija: susirandam registre ir į apačioje esantį laukelį įrašom savo emailą, ateis laiškas iš adminų (jei laiško nerandate, pasitikrinkit savo pašte, nuorodą "šlamštas", jis gali būti ten). Spaudžiam spec.linką ir tęsiam registraciją. Po to galima Login'tis. Darbas nuorodose:
1) EARN MONEY, ten BROWSE ADS. Yra linkai ir baneriai (paveikslėliai). Spaudžiam linką, skaičiuos laiką, atsiradus žodeliui DONE, turite paspausti nurodytą raidę. PATARIMAS: pradžioj peržiūrėkite brangiausius linkus (jie yra apačioje), o paskui visus kitus, kiek leis. Kita linkų peržiūra galima, praėjus 24 val., tačiau dienos metu pateikia ir papildomų linkų. Jo serverio laikas yra nuo 8 val. LT laiku. Po linkų peržiūros, spauskite dar sykį nuorodą BROWSE ADS, kad pasitikrinti ar visus linkus suspaudėt.
2) BROWSE VIDEO. DĖMESIO: šioje nuorodoje galima dirbti išbuvus ne mažiau kaip 2 savaites, nuo prisijungimo į webą. Spaudžiam linką, atsiveria vaizdo medžiaga. Kai ji baigsis, reikia linke, paspausti žodelį here. Tik taip, pinigai bus įskaityti. DĖMESIO !!!...: saugokitės ir nepaspauskite draudžiamo linko, jis paprastai yra apačioje ir vadinasi: Autoclick & Cheat Detector - Do NOT Click links in this Category DO NOT VISIT THIS LINK..... Apie investavimą į šį vebą skaitykite čia

 


ClixSense registruotas JAV, Austin 2004 m. Elitinis webas.  Atlyginimą perveda atomatiškai iki kiekvieno mėnesio 10 d. Minimali išmokos suma 10 $.
Darbas tik webo viduje, nuorodoje Browse Ads, ten spaudžiam linkus. Kasdien po 20 kartų galima clickin’ti nuorodoje ClixGrid ir laimėti dovanų iki 5 $. Turint nemokamą narystę atlyginimas nedidelis. Turint Premium narystę ( kainuoja 10 $ 1-riems metams, iškart gaunat apie 400 linkų) ir jei atsivedėt aktyvų referalą (kuris taip pat pirko narystę), webas sumoka 2 $. Jei jūsų atvestas referalas reklamuojasi webe, tai gaunate 50 % nuo jo reklamavimosi sumos, už jo klikus gaunate po 1c. Turint narystę, galima "lipdyti" 8 refreralų lygių matricą.
Pasiskaitykite taisykles, paskaičiuokit patys ir nuspręsit ar verta jame dirbti. Manau nėra patikimesnio šios sistemos webo e-marketingo srityje. Uždarbį atsiunčia Į jūsų Alertpay sąskaitą. Minimali išmokos suma 10 USD . Savininkas yra doras, sąžiningas žmogus.
Webą galima instaliuoti į savo naršyklę nuorodoje ClixSense Toolbar. Tai labai patogu, naršyklėje yra rodomas jūsų balansas ir atsirandantys darbo linkai. Todėl nereikai nuolat jungtis ir tikrint ar yra darbo. Dėmesio: registruojantis, nuorodoje Profile varneles sudėkite visuose langeliuose. Incentria yra elitiniS webaS. Savininkas (tas pats Clicksia) bendraujantis ir sąžiningas. Minimali išmoka 1$, pavedimas trunka iki 7 d.d. Registraacija: spaudžiam Join Us arba Registre .Suvedam duomenis. Nuorodoje Legal darome: Yes, I Accept. Apsaugos kodas: čia turit paspausti peveikslėlio apverstą ("aukštyn kojom") vaizdą. Tuomet į emailą ateis laiškas su Verification Link. Spaudžiam jį ir Login'amės. Vėl reikės pasirinkti apverstą paveikslėlį. Darbas nuorodoje View Ads, ten -P aid To Click ir Traffic Exchange. Pasibaigus linko reklamos laikui, vėl spaudžiame apverstą paveikslėlį. Dienos eigoje galima rasti nemažai papildomų linkų.


 


Clicksia - elitinis webas, savininkas p. William Jackson, JAV. Dirba nuo 2008 metų. Minimali išmoka 1 USD, pavedimas trunka iki 7 d.d.
Rwgistracija: spaudžiam JoinUs. Suvedam duomenis. Nuorodoje Legal darome: Yes, I Accept.
Apsaugos kodas: čia turit paspausti peveikslėlio apverstą "aukštyn kojom" vaizdą ir startuojam.   Tuomet į emailą ateis laiškas su Verification Link. Spaudžiam jį ir Login'amės. Vėl reikės paspausti apverstą paveikslėlį. Darbas nuorodoje View Ads, joje - Paid To Click. Pasibaigus linko reklamos laikui, vėl spaudžiame apverstą paveikslėlį. Dienos eigoje, galima rasti nemažai papildomų linkų
 


LinkGrand puikus,  Elitinis webas.  Minimali išmoka 5 $. Darbas: atverti linkus, pažymėtus žaliu rutuliuku. Spustelkit ant linko prie žalio rutuliuko, atsivers langas, prades eit sekundometras mažėjančia tvarka, kai laikas baigsis spauskit esančią nuorodą žemesnėje eilutėje.  Darbo turi ne visuomet, priklausomai kiek turi reklamos užsakovų. Saugi investicija, tik 10 $ metam. Privalumai investavus: 1) darbo linkų yra nuolat ir jų daugiau nei nemokamoj narystėj; 2) linkai brangesni; 3) už referalų darbą sumokama 30 %, ir 10 % nuo jų kitos veiklos (Upgrade, pirkimai ir t.t.)
Nuorodoje Promotion Tools rasite savo linka. 


CashnHits  puikus, spartus, įdomus Legit webas. Minimali išmoka 0,6 USD. Pavedimas trunka iki 72 val. Realiai pinigai ateina per pusdienį.
Apie gautą išmoką reiktų pranešti į Buxtalk.com
Darbas nuorodoje ACCOUNT, ten eikit į Earnings Area, o joje Click Links ir Read Ads. Spauskite tik linkus pažymėtus $ ženklu, nes rinkti Points neverta. Kitose nuorodose dirbti neapsimoka, nėra apčiuopiamos naudos. Linkus pateikia 2 kartus per dieną.
Dėmesio: saugokitės draudžiamų linkų, paspaudus juos 7 kartus, jūsų sąskaita bus sustabdyta. Jie ryškiai matomi su užrašu, kad spausti draudžiama.Search

Calendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Site friends
  • Create a free website


  • Clicksia    beruby.com - Empieza el día ganando     Traffic Exchange with 160,000+ members    Copyright MyCorp © 2019
    Make a free website with uCoz