Wednesday, 2019-06-19, 09:15
Welcome Guest | RSS

  
      Darbas kiekvienam -
             Užsidirbk internete!
 
                                       Choose Your LanguageMain
Registration
Login
Site menuMy status


LinkGrand.com
 
WordLinx - Get Paid To Click

MatrixMails - Get paid
Our poll
Rate my site
Total of answers: 47

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


 


Free counters!
widgeo.netKad padidinti savo uždarbį keliais, arba net dešimčia kartų, web'uose yra sugalvota speciali referalinė sistema. Tai yra, jūs pakviečiat žmogų dirbti į sponsorių, ir sponsorius jums sumoka už tai, kad jūs atvedėt naują darbuotoją.
Antras būdas kaip padidinti savo uždarbį, tai nuomotis referalus. Esmė tokia, kad kai kurie žmonės užsiregistruoja sponsoriuose ne pagal referalinę nuoroda, o tiesiogiai. Taigi, sponsoriaus administratorius jums gali išnuomoti darbininkus, tačiau už tai jau reikės mokėt. Išnuomot vieną referalą menesiui jums kainuos apie 0,2 - 0,3 dolerio.
Trečias būdas jau reikalauja nemažu investicijų, tačiau tai greitai atsiperka. Kiekviename sponsoriuje galima tobulinti savo accauntą (vadinasi upgrade). Tai yra jūs nusiperkat auksinę (GOLD) narystę. Ką tai duoda? O būtent tą, kad jūs gaunate už referalo paspaudimą dvigubai daugiau, bei patys turite dvigubai daugiau paspaudimų per dieną. Beto, nuomotis referalus jums kainuos žymiai pigiau. Auksinės narystės kaina yra apie 90 dolerių per metus.
Taigi, išvados tokios:
- Kvieskite kuo daugiau referalų ;
- Nuomokitės referalus iš sponsoriaus administratoriaus;
- Laikui bėgant pirkit Golden naryste ;
Savaime aišku, kad ir  patys turite peržiūrinėti reklamines nuorodas kiekvieną
dieną.

Dar smulkiau:

Kas tai yra „referrals" ?

Direct referrals:

Tai Jūsų pakviestas ir pagal Jūsų „referral’inę" nuorodą prisiregistravęs žmogus. T.y., paprasčiau tariant, tai yra toks pats uždarbiautojas kaip ir Jūs, kurį užsiregistruoti į PTC puslapį paskatinote Jūs. „Referalinę" nuorodą rasite PTC puslapyje. Prisiregistruokite ir eikite į nuorodą „banners" .

Rented referrals:

Referral’us galima dar ir nuomotis. Tam tikruose PTC puslapiuose tai ir yra pagrindinis Jūsų uždarbis- išnuomoti referral’ai! Kai kuriuose PTC nuomoti referral’ai dažniausiai yra neaktyvūs, retai spaudžia nuorodas. Tik pora PTC turi tikrai patikimą nuomojamų referral’ų bazę.

Kam reikia  referalų?

Dirbant nuosekliai gal ir įmanoma uždirbti 1-2 dolerius per mėnesį (jei labai pasistengsi). O referral’ai – tai papildomas (ir pagrindinis!)  pinigų šaltinis. Taigi, daugiau referral’ų – didesnis uždarbis.

Kaip gauti referalų?

Reklamuoti savo „referral" nuorodą, -  pavyzdžiui forumuose, skelbimuose, pasiūlyti draugams, susikurti puslapį ar blogą ir pan.
Referalų medžioklei siūlau šiuos galingus reklamai skirtus webus:


 EasyHits4U - ypatingai veiksmingas ir galingas Elitinis Surfas. Nuorodose Start Surfing uždirbtais kreditais galima reklamuotis. Tik pasijungus, webas suteikia dovaną, t.y. leidžia jum nemokamai įdėti savo norimą reklamuoti webą(banerį). Tik tada galėsit pradėti Surfing'ą. Jūsų reklamą matys dešimtys tūkstančių žmonių visame pasaulyje. Tikimybė, kad naujas narys jungsis per jūsų nuorodą - garantuotas. Minimali pinigų pervedimo į sąskaitą suma yra 3 $.
Dėmesio: dirbant nuorodose Start Surfing, neskubėkite atverti kito lango, o paskaitykite ką siūlo jums webas. Nes kas 20-25 atvertų langų, jis dalina premijas pinigais, kreditais arba papildomom paslaugom.  Premiją reikia patvirtinti. Tikrai vertas dėmesio webas, nepamainomas savo referalų reklamai. Prisijungimas nemokamas.
Kaip pradėt surfinguot?
Spauskite Start Surfing,.. jums atvers langą, kuriame turite įdėti savo pirmąjį, norimą reklamuoti webą. Užpildę abu langelius spauskite Submit Site. Po šių veiksmų, jau galite "surfinguoti".
Kaip įdėti, norimą reklamuoti webą: My Banners nuorodoje.. Tai yra daroma taip: pvz: norite įdėti Buxjunction webo banerį:
1. BuxJunction webe einame į nuorodą Our Banners;
2. užeinam su pelyte ant patinkančio jum paveikslėlio (banerio);
3. su dešiniu pelės klavišu pasirenkam Save image As.. ir kažkur savo kompiuteryje išsisaugojam šio banerio imidžą;
4. išsaugotą imidžą įsikeliam EasyHit4U langelyje Browse.. ;
5. antrame EasyHit4U langelyje įkeliam banerio Gif linką (t.y. banerio paveikslėlio adresą);
6. trečiame langelyje įrašom reklaminį tekstą. pvz: Buxjunction super legit site !!! ;
7 ketvirtame langelyje įdedam URL ref linką (jame paprastai būna įrašytas jūsų username (vardas) .
Viskas, ..spaudžiam mygtuką Submit Banner. Adminai patvirtins jūsų banerį ir praneš į emailą. Tik tuomet galite kredituoti banerį ir paleisti jį į pasaulį.
Ypač veiksmas reklamavimasis yra nuorodoje My Sites. Čia galite įdėti daugelį, norimų reklamuoti webų. Galima pasirinkti reklamavimo regioną (pasaulio kontinentus) Geo Targeting . Įrašykit kreditų skaičių langelyje Assign credits.. ( kiek kreditų įrašysite, tiek kartų reklama bus parodyta konkrečiam asmeniui) ..tai reiškia, kad baneris ne šiaip sau suksis internetinėje erdvėje, bet bus pasiūlytas konkrečiam vartotojui su unikaliu IP adresu.
Spaudžiam Assing mygtuką ir Baneris suksis kiaurą parą be jūsų pagalbos. Kreditavimas vyksta automatiškai, jei jūs surfinguojate. Yra vienas minusas-ne visus tinklapius leidžia reklamuoti.
 


Tobulesnio webo kaip Explosive Ads (technine prasme) nėra. Tai Bux, PTS ir Surff sintezė viename.
Kaip žinia, reklamuotis internete yra ganėtinai brangu ir ne kiekvienas turime 10 USD , kad išreklamuoti norimą produktą ar susirasti referalų. Šiuo atveju Explosive Ads siūlo mums dirbant jame: 1) uždirbti pinigus; 2) reklamuotis nemokamai; 3) reklamuotis už uždirbtus taškus (Points); 4) reklamuotis mokant realius pinigus. Be jokios abejonės mes pasirenkam 1; 2 ir 3 punktus. Tam reikalui mes turime peržiūrinėti reklamą nuorodose ir pildyti savo Points sąskaitą tam, kad vėliau galėtume juos panaudoti savo reklamai. Bet šauniausia yra tai, kad renkant Points, webas mum moka realius pinigus į balansą ( nuo 0,005 iki 0,001 USD ). Taigi, lygiagrečiai pildosi 2 sąskaitos, t.y. Points ir realių pinigų sąskaita. Surinkus balanse 10 USD, juos galima persivesti į savo banką (Paypal; Alertpay). Pavedimas trunka iki 10 d.d. Bet ir tai dar ne viskas, nes webas moka Points už atvestus referalus. Jei dirbate kasdien, realių pinigų balansas pildosi gan sparčiai. Kokia nauda ?....o gi ta, kad reklamuojamės internete, medžiojam referalus ir dar už tai moka pinigus !!!
Webas papildomai darbo atsiunčia į emailą, laiškai vadinasi (Solo), juose spaudžiame linką, pavadinimu: Click the link to 150 credits.

Jungimasis:
Suvedę duomenis... ( first name-jūsų vardas; last name-pavardė ... pilnai užpildykite anketą) ir užsiregistravę, į emailą ateis laiškas. Jame bus patvirtinimo linkas. Spauskite jį, kad patvirtintumėte registraciją. Jei tokio laiško negaunate 1 val. eigoje, tuomet parašykit laišką administratoriui admin@explosive-ads.com ir problema bus išspręsta.
Pastaba: jungimasis į webą galimas tik turint gmail paštą, jokie kiti paštai negalioja. Taigi, paspaudę minėtą linką teks palaukti keletą sekundžių nes bus rodoma reklama. Po to eikite žemyn ir spauskite melsvą linką pavadinimu: No, thanks. Just send me to.... Ir taip pasikartos 2 kartus. Tik tada galėsit Login'tis į savo sąskaitą (Account). Kai atliksit Login, vėl išmes reklamą, teks palaukti 10 s., tada vėl eikite žemiau ir spauskit linką: No, thanks. Just send me to.... Po šios operacijos jums rodo, kad gavote 500 Points dovanų, tada spaudžiam nuorodą: Go to the member area. Tai skaitosi pilnas prisijungimas ir viską atlikę gaunate 1000 Points premiją į savo balansą.

Galimybė reklamuotis, nuorodose:

1) Post text Ads- čia galima sudėti eilę jūsų norimų reklamuoti webų. Kaip įdėti norimą linką (webą) ?:
a) pirmame langelyje įdedame norimo webo URL ref linką ir spaudžiame Check URL, po kelių sekundžių grįžtame atgal;
b) langelyje URL vėl įdedam tą patį linką;
c) paskutiniame langelyje įrašom reklaminį tekstą (iki 100 raidžių) apie jūsų webą. Pvz: Neobux Super Legit Site!
d) dedam varnelę langelyje Save ad ir spaudžiame mygtuką Post Ad...viskas , jūsų webas jau reklamuojamas. Pastaba: per dieną, paleisti į reklamą galite 5 webus, arba 1 webą 5 kartus.
2) Post HTML Ads--lygiai tas pats kaip ir nuorodoje Post Text Ads, tik čia galima įdėti didelį tekstą, jį redaguoti, spalvinti. Paprastai aš čia įkeliu webo aprašymą iš jo titulinio puslapio Home arba About, su visom spalvom ir paveikslėliais.

Points ir pinigų kaupimas nuorodose:

Browse Text Ads; Browse HTML Ads; Browse Admin Emails; Browse SUPER Solos; View banners ir t.t., panašus darbas kitose nuorodose. Jei linkai darbo nuorodose baigėsi, tuomet spaudžiam ( žemiau esančią) nuorodėlę Nex Ads; Next Surff.

Reklamavimas už savo sukauptus taškus:


Tam skirta nuoroda Setup Advertising. Čia matome kokios rūšies reklama galima už tam tikrą taškų (Points) kiekį.

 


AdzOnFire  mokus Legit webas. Dirba tik su Alertpay banku. Minimali išmoka 5 $, paprastai pavedimus atlieka kiekvieną antradienį. Prisijungus gaunate 5 points premiją. Nuoroda Login yra puslapio apačioje.
Po registracijos gaunate laišką, startuojat tik per jų nurodytą linką. Atsidariusiame lange, eikite žemyn ir spauskit Member Login. Pradžioj duos jums peržiūrėti keletą reklamų, dar sykį Login ir tik tada pateksit į savo Account (sąskaitą). Arba eikite žemiau ir spauskite nuorodą: No. thanks. Just send me to Adz On Fire.
Darbas nuorodoje Earn Points, ten Browse Text Ads; Browse HTML Ads ir Browse Traffic Links (nelieskit linkų kol nepraeis 5 s). Taip pat atsiunčia Solo laiškus ir į emailą, spausti linką sų jūsų nicku.
Surinkus 100 points automatiškai jums nustatoma Bronza narystė. Jei atsivesit 3 aktyvius referalus gausite Silver narystę. Gold narystę galima gauti surinkus 30.000 points. Referalų skaičius neribojamas. Už naujai atvestą narį, webas sumoka 0,1 $ + moka 10 % nuo jo uždarbio (Revenue Share).


Galimybė reklamuotis nemokamai, nuorodose:


Post text Ads - čia galima sudėti eilę jūsų norimų reklamuoti webų. Kaip įdėti norimą linką (webą):
a) pirmame langelyje įdedame norimo webo URL ref linką ir spaudžiame Check URL, po kelių sekundžių grįžtame atgal; b) langelyje URL - vėl įdedam tą patį linką; c) paskutiniame langelyje įrašom reklaminį tekstą (iki 100 raidžių) apie jūsų webą. Pvz: Neobux Super Legit Site !!!  d) dedam varnelę langelyje Save ad ir spaudžiame mygtuką Post Ad...viskas , jūsų webas jau reklamuojamas. Pastaba: per dieną, paleisti į reklamą galite 3 webus
Post HTML Ads - lygiai tas pats kaip ir nuorodoje Post Text Ads, tik čia galima įdėti didelį tekstą, jį redaguoti, spalvinti. Paprastai aš čia ikeliu webo aprašymą iš jo titulinio puslapio Home arba About, su visom spalvom ir paveiksleliais.
 Ad-mins mokus Legit webas.  Minimali išmoka 5 $. Prisijungus gaunate 5 points premiją. Nuoroda Login yra puslapio apačioje.
Po registracijos gaunate laišką, startuojat tik per jų nurodytą linką. Atsidariusiame lange, eikite žemyn ir spauskit Member Login. Pradžioj duos jums peržiūrėti keleta reklamų, tada dar kartą - Login ir tik tada pateksit į savo Account (sąskaitą). Arba eikite žemiau ir spauskite nuorodą: No, thanks Just send me to...
Darbas nuorodoje Earn Points, ten Browse Text Ads  Browse HTML Ads ir Browse Traffic Links (nelieskit linkų kol nepraeis 5 s). Taip pat atsiunčia Solo laiškus ir į emailą, spausti linką sų jūsų nicku (išskyrus delet). Viskas analogiška kaip ir AdzOnFire..


Galimybė reklamuotis nemokamai, nuorodose:

Post text Ads - čia galima sudėti eilę jūsų norimų reklamuoti webų. Kaip įdėti norimą linką (webą) ?
a) pirmame langelyje įdedame norimo webo URL ref linką ir spaudžiame Check URL, po kelių sekundžių grįžtame atgal; b) langelyje URL vėl idedam tą patį linką; c) paskutiniame langelyje įrašom reklaminį tekstą (iki 100 raidžių) apie jūsų webą. Pvz: Neobux Super Legit Site EVER !!!  d) dedam varnelę langelyje Save ad ir spaudžiame mygtuką Post Ad...viskas , jūsų webas jau reklamuojamas. PASTABA: per dieną, paleisti į reklamą galite 3 webus, arba vieną 3 kartus.
Post HTML Ads - lygiai tas pats kaip ir nuorodoje Post Text Ads, tik čia galima įdėti didelį tekstą, jį redaguoti, spalvinti. Paprastai aš čia ikeliu webo aprašymą iš jo titulinio puslapio Home arba About, su visom spalvom ir paveiksleliais.


Dar vienas nalogiškas vebas reklamai - PIF43.com


 Search

Calendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Site friends
  • Create a free website


  • Clicksia    beruby.com - Empieza el día ganando     Traffic Exchange with 160,000+ members    Copyright MyCorp © 2019
    Make a free website with uCoz