Wednesday, 2019-06-19, 09:39
Welcome Guest | RSS

  
      Darbas kiekvienam -
             Užsidirbk internete!
 
                                       Choose Your LanguageMain
Registration
Login
Site menuMy status


LinkGrand.com
 
WordLinx - Get Paid To Click

MatrixMails - Get paid
Our poll
Rate my site
Total of answers: 47

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


 


Free counters!
widgeo.net


AlertPay - registracija (verifikacija - kortelės pririšimas)


Darbui internete būtinai reikalingos elektroninės mokėjimo sistemos, kurių pagalba mes galime siųsti, gauti ar nusiimti uždirbtus pinigus į savo kortelę ar banko sąskaitą, taip pat patogiai atsiskaityti už pirkinius internete. Čia pateikiu instrukcijas, kaip užsiregistruoti sistemoje AlertPay. Tai viena patikimiausių mokėjimo sistemų, be to - ji bene patogiausia dirbantiems su PTC sponsoriais. Taigi, pradedam, spaudžiam banerį, Jūsų patogumui AlertPay tinklapis atsidarys naujame lange:


SPAUDŽIAME BANERĮ

5 (36)

Spaudžiame "SIGN UP NOW"

Kitame puslapyje mums siūlo išsirinkti sąskaitos tipą. Personal starter skirtas pradedantiesiems, turi limitus ( $400/mėn bei $2000/metus ) ir neleidžia naudotis pririšta kortele, Personal pro - patyrusiems, turi didesnius limitus , o Business - verslo internete savininkams.  Mes renkamės personal starter.

Pasirinkę personal starter, spaudžiame next. Užpildome savo duomenis. Lietuviškų raidžių nenaudojame (vietoj č -c, vietoj ž-z ir t.t.). Rašykite būtent taip, kaip parašyta banko kortelėje, kurią vėliau reikės pririšti prie sąskaitos. Salutation - kreipinys, adress line2 - jei adresas netilpo į pirmąją eilutę. Region - rajonas, postal code - pašto indeksas. Home phone - užrašykite savo mobilaus telefono nr. Be kodo (jis jau yra eilute aukščiau). Occupation - jūsų užimamos pareigos. Galite įrašyti "kitos" - other. Gimimo data (date of birth) - mėnuo, diena, metai.

Spaudžiame next step ir patenkame į kitą puslapį. Dėmesio !!! Dabar paimkite slaptą užrašų knygelę ir atidžiai užsirašykite - tai bus jūsų priėjimas prie sąskaitos: jūsų elektroninis paštas (tai sistemoje alertpay yra sąskaitos numeris), sugalvokite slaptažodį password (geriau su raidėmis ir skaičiais - žymuo -strenght- turi tapti oranžinis, o dar geriau - žalias, bet jokiu būdu ne raudonas). Re-enter password - pakartokite slaptažodį. Transaction pin - sugalvokite pin (4-6 skaičiai)
Dabar reikia užpildyti 2 slaptus klausimus - atsakymus - jų prireiks, jei kartais pamiršite slaptažodį:
paveikslėlyje pateiktas klausimas - jūsų mamos mergautinė pavardė, antras klausimas - jūsų mylimiausias miestas.
 Padėkite tašką ant no, jei jūsų sąskaita daugiau niekas nesinaudos ir įveskite tekstinį kodą iš paveiksliuko, taip pat padėkite varnelę, kad taisykles perskaitėte. Spaudžiame final step :


Atsidaro puslapis, kuriame parašyta, jog jūsų elektroninio pašto adresu atėjo laiškas su patvirtinimo nuoroda.

Einame į savo paštą ir randame ten laišką nuo alertpay :Spaudžiame nuorodą, esančią laiške, kad aktyvuotume ir patvirtintume sąskaitą. Paspaudus ją, atsidarys toks alertpay puslapis (senąjį puslapį, kuriame buvote iki šiol, galite uždaryti, toliau tęsiame šiame):


Jūsų elektroninis paštas patvirtintas. Dabar reikia patvirtinti pačią sąskaitą, tam tikslui spaudžiame become verified (tapkite patvirtintu):
Kitame puslapyje jums siūloma pasirinkti tris įgalinimo (validation) būdus. Renkamės patogiausią - sms būdą. Spaudžiame c - phone validation.

 

Čia klausiama, kokiu būdu norėtumėte gauti kodą - skambučiu ar sms. Renkamės sms ir dedame ties juo tašką. Apatiniame langelyje turi būti jūsų mobilaus telefono, kurį nurodėte registracijoje, numeris. Jeigu jo nėra - įrašykite (be kodo). Spaudžiame send validation code :

Po kelių sekundžių gausite sms nuo alertpay. Jame bus kodas, įrašykite jį į langelį. Ir spauskite send :Jei viskas pavyko teisingai, pamatysite tokį pranešimą :
Dabar metas pririšti prie sąskaitos banko kortelę ( tinka Visa arba MasterCard. Taip pat tinka mokamoji kortelė Visa Virtuon, kuri išduodama SEB banke). Dešiniame viršutiniame kampe, po meniu, spaudžiame add credit card :


Atsidarys puslapis, kur reikia suvesti kortelės duomenis : vardą ir pavardę, taip, kaip kortelėje, kortelės numerį, kortelės galiojimo pabaigos datą ir ccv kodą.

Spaudžiame next ir patikriname, ar viskas teisingai. Jei taip - spaudžiame finish. Jūsų kortelė pririšta, sveikinu. Dabar belieka verifikuoti pačią kortelę, kad galėtume ja pilnai operuoti ir padidintume limitus. Alertpay sąskaitoje spaudžiame profile, ir patenkame į profilio puslapį. Matome financial, spaudžiame credit cards :

Spaudžiame validate card :Kitame puslapyje pamatysite savo pririštos kortelės duomenis, spauskite next. Čia jums praneš, kad kodas po keleto darbo dienų (4-6) atsiras jūsų banko kortelės ataskaitoje. Alertpay padės į jūsų kortelės sąskaitą 1 centą, o šalia bus šešiaženklis (keturženklis) kodas. Šį kodą jūs turite pranešti alertpay. Tai daroma taip : kai į kortelės ataskaitą gausite kodą, įeikite į savo alertpay sąskaitą, paspauskite profile, ir credit cards. Jūs pamatysite langelį, į kurį reikia šį kodą įrašyti.
Viskas, sveikiname, jūs - pilnateisis alertpay naudotojas!


 Sėkmingo verslo !!!

Kaip iš alertpay pervesti pinigus į kortelę:Einame į savo alertpay sąskaitą, ir spaudžiame withdraw. Tada einame žemyn ir čia pamatysite credit cards. Paspauskite.Amount - įrašome sumą, kuri reikalinga. Details galima nepildyti.
Kitame puslapyje patikriname.  Ir baigiame procedūrą.
Trumpai apie PayPal registraciją

 
 

Registracija į PayPal nemokama ir paprasta, jokių asmens kodų ir savo kitų sąskaitų pateikti nereikia. Bankams pateikite teisingus duomenis apie save, nes vėliau jie paprašys jūsų asmens ir gyvenamos vietos identifikavimo. Tinka bet kokios tarptautinės kortelės. Jei neturit, tuomet Swedbank gamina MasterCard nemokamai (jei turit oficialių pajamų). Su MasterCard Paypal galėsit atlikti visas operacijas, išskyrus pinigų nuėmimą. SEB Vilniaus bankas gamina VisaVirtuon , kaina 20 LT. Su ja galėsit atlikti visas operacijas (tiek apmokėjimus, tiek pinigų nuėmimus iš PP ir AP). Prieš susiejant kortelę su Paypal banku, turėkit joje bet kokios valiutos, kuri būtų lygi 1,5 Euro, nes tiek kainuos patikra. Vėliau atliksit tam tikrus 2 žingsius ir tuos 1,5 Euro, bankas grąžina į  jūsų  AP sąskaitą. Visus paaiškinimus galite rasti Paypal banke jums norima kalba.
Taigi, pradedam: padėsiu jums tai padaryti-(įspėju:susikaupkite, reikalinga kantrybė nes pinigų šiaip sau niekas nemoka, juos reik uždirbti - ir parodysiu kaip tai daroma): Beje, Paypal sistema nepalaiko one.lt el.pašto sistemos, susikurkite kita pvz: gmail.com, nes šį paštą priima ir visi webai .
Taigi registruojamės:
1. Registruojantis  PayPal sistemoje, kontaktinę informaciją suveskite taip, kad ji sutaptų su jūsų Lietuvos banke esančiais duomenimis (pašto kodą rasite puslapyje www.post.lt).
Puslapio viršuje spauskite nuorodą "sign up”  . Laukelyje "select the country or region where you live”  išsirinkite Lithuania.
Pasirinkite "Personal Account" . Dabar jau galit registruotis į tinklapius ir pradėti dirbti, juose į "PayPal Account" reikia įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo registravotės į PayPal.

2.  Jei naudojat  "VISA Virtuon" kortelę, kortelės sąskaitą papildykite bent 10 lt.

3. Susiekite PayPal sąskaitą su savo Master Card ar VISA Virtuon kortele. Tai galite padaryti vėliau, kai jau būsite užsidirbę, galimą persivesti
pinigų sumą į savo sąskaitą  kažkuriame tinklapyje.
CVV arba CVV2 kodą rasite lape, kurį gavote kartu su VISA Virtuon kortele, o Master Card turėtojai į pamatys ant kortelės.  Arba jį gali pasakyti Jums bet kuriame banko skyriuje. "Expiration date” rasite ant pačių kortelių - tai data, iki kada galioja kortelė. Viską užpildžius spauskite "ADD CARD” .  Toliau atsidariusiame lange jums bus paaiškinta, kad registruojant kortelę iš Jūsų sąskaitos bus nuskaityta 1,5 euro ir Jums bus atsiųsta ataskaita su 4 skaitmenų "EXPANDED USE” numeriu, kurį pamatysite prisijungę prie  SWED arba SEB Vilniaus internetinio banko. Spauskite "Get Number” ir toliau atsidarys langas kuriame paaiškinta, kad Paypal nuo Jūsų sąskaitos nuskaičiavo 1,5 Euro.
Per 2-3 dienas Jums reikia įvesti "expanded use” numerį. Prisijunkite prie savo internetinio banko ir apžvelkite sąskaitos išrašą. Ten rasite ataskaitą, kad Paypal iš Jūsų nuskaičiavo 1,5 euro. Prie atasakitos pradžios bus keturi skaičiukai - tai ir yra expanded use numeris.
4444PAYPAL--*EXPUSE, 456785646354, GB ( -1,50 EUR ) Šiuo atveju nurodyti reikėtų 4444.
Šį numeriuką įvedus į Paypal paspauskite "finish expanded use enrollment”. Dabar Jūsų statusas turėtų būti "verified".
                                  
Nuo šios sąskaitos Jūs po to galėsite pervesti pinigus į savo kreditinę kortelę (iš karto nebūtina PAYPAL sąskaitą susieti su savo kreditine kortele, tai galėsite padaryti vėliau).
Dėmesio: prieš paprašant webų, pervesti jūsų pinigus į paypal, kreditinės kortelės sąskaitą jau turit būt susieję su Paypal sąskaita. Ten pat pasidarykit Premium narystę nemokamai.


Search

Calendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Site friends
  • Create a free website


  • Clicksia    beruby.com - Empieza el día ganando     Traffic Exchange with 160,000+ members    Copyright MyCorp © 2019
    Make a free website with uCoz