Wednesday, 2019-06-19, 09:15
Welcome Guest | RSS

  
      Darbas kiekvienam -
             Užsidirbk internete!
 
                                       Choose Your LanguageMain
Registration
Login
Site menuMy status


LinkGrand.com
 
WordLinx - Get Paid To Click

MatrixMails - Get paid
Our poll
Rate my site
Total of answers: 47

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0


 


Free counters!
widgeo.net 


 


20Dollars2Surf - surfbarr sistemos vebas, senbūvis rinkoje. Minimalus pavedimas 20$. Paprastai pavedimai daromi mėnesio pabaigoje. Pinigų gryninimą prašykite tik per Paypal ir tik Eurais, kadangi pavedimas į Alertpay gali užtrukti virš 3-jų mėnesių arba išvis gali nesumokėti. Points automatiskai konvertuojami į pinigus taip pat mėn.pabaigoje.
Registracija paprasta, pradžioje įvedam savo emailą. Gautame laiške yra linkas per kurį reikia startuoti. Čia reikia instaliuotis nedidelę programėlę nuorodoje CashBar arba pasiūlys instaliuoti tuojau pat po registracijos, kuri automatiškai rodys reklamą. Veikia tyliai ir visiškai neapkrauna kompiuterio. Kai baneryje pamatysite tokį vaizdą:


spauskite jį ir laimėsite papildomų Points. Galima visiškai nesijungti į webo vidų, baneris veikia savarankiškai. Tačiau jei netingit ir turit laiko, darbo yra ir viduje, nuorodose:  Clicks Bonus;  MailBonus - čia spaudžiam vokelius ir darbo atsiųs į emailą, ten belieka tik spustelti paveikslėlius (banerius).
Webas turi lanksčią 10 lygių ref sistemą. Nuo visų referalų lygių, mokama 10% jų uždarbio ! Surfinguojant vien tik banerį yra Points limitas t.y. per mėnesį galima surinkti tik 10000 points (toliau points nedidėja). Papildomus points galima uždirbti gaudant SURFER BONUS; iš savo referalų ir webo viduje.
Dėmesio  Jei nuo prisijungimo praėjus 10 min. baneris neparodė nė vienos reklamos, tai nuorodoje Reinstall Cashbar perinstaliuokit banerį išnaujo. Naudokit FireFox naršyklę. Savininkės mailas: emma@20dollars2surf.com

 


LeeMails - tai ispanų webas. Savininkas Jlles Balears. Atlyginimą moka Eurais. Minimali išmoka 5 EU. Webo įkainiai labai geri,nuorodos peržiūra - 0,01 EU.
Registracijos ypatumai:
1 Darbas nuorodoje Clicks (linku čia būna ne visada, tačiau jei radote, tai kiti linkai bus tik po 24 val.). Tad, spaudžiam linką, baigus skaičiuoti laikamčiui, turi atsirasti žalia varnelė, tik tuomet spaudžiam kryžiuką, kuris yra žemiau-dešiniau atverto lango.
2 Darbo atsiunčia ir į emailą. Ten spaudžiam Haz Click aqui para...... išbūnam kelias sekundes ir viskas, pinigai įskaityti. Savo referalus ir ju komisinius matome nuorodoje Friends. Pakviesti draugus ir netik..galima nuorodoje Invite. Savo account galite matyti puslapio viršuje dešinėje pusėje. Dėmesio: nepaspauskit langelio CANSEL, nes būsite ištrintas.
        Registracijos savokos:
Usuario: Username(įrašykite savo Nick'ą)    
Direccion Email: jūsų el. paštas
Contraseña: slaptažodis
Repite contraseña: pakartoti slaptažodį
Nombre: jūsų vardas ir pavardė
Dirección: pilnas adresas
Teléfono: tel.nr. iveskite be +370
País: šalis kur gyvenat
Sexo: lytis: hombre-vyras; mujer-moteris
Fecha de Nacimiento: gimimo data
(dd-mm-yyyy)    
Método de pago: pasirinkit PayPal
Cuenta de pago: įrašom savo PayPal emailą.


 EasyHits4U - banerių, referalų ir svetainių reklamavimo vebas, turintis virš 350 tūkstančių narių. Tai Elitinis vebas,  ypatingai veiksmingas, galingas, turintis daug įrankių Surfas, norintiems reklamuotis ir "medžioti" referalus. Visa informacija yra čia. Ne tik, kad leidžia reklamuotis, bet ir už jūsų "Surfingavimą" bei referalų atvedimą moka pinigus. Minimali išmoka 3 $ MatrixMails - senbuvis rinkoje, nuo 2002 m. Elitinis webas. Savininkas p. A.Cermal, adress: 5D Avenue Rood, Westcliff-On-Sea, ESSEX SSO 7PN GB webmaster@matrixmails.com
Minimali išmoka 2 USD. Darbas viduje nuorodose Paid To Click ir Paid To Read (o šioje nuorodoje įrašote savo passwordą ir atidarytame lange susirandate Inbox, ten ir bus jums skirtas linkas, nuorodoje Paid Link-Click Here). Linkus pateikia praėjus 24 val. po peržiūros. Taip pat atsiuncia 1-2 laiskus i emailą.


 WordLinx senbuvis, rinkoje jau 7 metai. Turi virš 200000 narių. Elitinis webas . Minimali išmoka 10 USD.
Darbas viduje: pasirenkam How To Ear Money ir Browse Ads. Baigę peržiūrėti reklamas, spauskite vėl nuoroda Browse Ads, nes būna ją paspaudus atsiranda naujų linkų. Atsiunčia 1-2 laiskus į emailą. Registracija nuorodoje Create Account. Registruojantis, jūsų  slaptažodį (password) turi sudaryti skaičiai ir raidės.

 


You Cubez - senbūvis, moka anglijos svarais. Šis puslapis kažkiek skiriasi nuo įprastinių PTC ir panašaus pobūdžio saitų. Čia jūs turite kubą, kuriame renkate £(svarus). O rinkit juos yra tikrai nemažai būdų:
    * Vykdyti užduotis (offers), kaip tapti puslapio fanu FaceBook`e ar sekti Twitter`yje.
    * Spaudinėti ant kitų žmonių kubų (galima paspausti 50 kubų per parą).
    * Pažymėti, jog buvai prisijungęs tą dieną.
    * Žaisdamas žaidimus.
    * Nukreipdamas draugus per savo nuorodą.
Taip pat galima gauti svarus, tiesiai į savo Earning Balance, už paspaustus Cash kubus. Yra galimybe "pasiupgradinti" savo member iki Premium ar Premium Plus, ko pasekoje gausite daugiau pinigų už aukščiau išvardintus punktus. Kuo daugiau investuoji į savo kubą, tuo daugiau gali prašyti jį parduodamas. Referalų skaičius neribojamas.
Minimali išmoka yra 6 svarai, moka tik i PayPal. Darbas nuorodoje My Account, o ten skyriuje Notifications, spaudžian nuorodą : You have... Cash Cubes. Ten matom kubus, spaudžiam juos ir laukiam kol išseks laikas. KlickBuck - linko kaina 0,04 $!  Jei pasiseks per dieną galima užtikti iki 25 linkų. Tai žaismingas webas, tarsi žaidimų lenta. Pastovių linkų nėra. Viskas priklauso nuo tavęs, kuo dažniau į jį užsuksi tuo daugiau prisigaudysi linkų. Linkus rasi nuorodoje Klick Board. Minimalus pinigų nuėmimas 5$. Pavedimas truko 15 min.

 Hits4Pay - elitinis webas, dirbantis nuo 2001 metų. Prisijungus į sąskaitą perveda 10 USD premiją. Minimali suma   išmokai - 25 USD.
Referalų skaičius neribojamas. Atlyginimą moka į Paypal kiekvieno mėnesio 15 d. Darbo nėra daug, webas    net neturi narystes pirkimo galimybės, todėl stabiliai laikosi rinkoje, niekuomet neturėjęs bankroto. Dėmesio: registruojantis, kai įvesit pirminę informaciją, ateis laiškas į emailą (reiktų pasitikrint skyrelį "šlamštas", nes laiškas gali būt nuėjęs ten) ir tada galėsit tęsti registraciją. Po registracijos Login'tis negalėsit, nes būsit tikrinami ir atsakymą ar jūs priimtas į bendrovę, iš webo gausit per 24 val.
Darbo nedaug, ateina laiškai su pranešimu, kad reikia pasijungti į webą ir nuorodoje  New Paid Ads arba Ads Read peržiūrėti ęsamą linką.


 


AyuWage - 2009 m. JAV, Leland. Tai Legit webas, sukurtas Conduit kompanijos. Registracija ir darbas: webas veikia tik su Explorer arba MozilaFirefox naršyklėmis. Spaudžiam JOIN AYUWAGE, suvedam duomenis. Ateis laiškas į emailą su Validation Code (pasitikrinkite savo emaile nuorodoje "šlamštas", kodą rasite ten), spaudžiam linką ir pasitvirtinam narystę. Prisiloginę, einam i nuorodą TOOLBAR. Ten spaudžiam nuorodą Firefox ir instaliuojam. Tokiu būdu webas instaliuosis į jūsų naršyklės panelę. Tai labai patogu, nes webas nuolat informuos jus, apie atsiradusius darbo linkus. Linkai yra nuorodoje Views Sites ir Regular Sites. Paspaudus aktyvų linką, peržiūros laikas nėra skaičiuojamas, tuomet tiesiog turite išlaukti ne mažiau kaip 20 sekundžių ir galite uždaryti langą. Norint gauti kreditus kituose nuorodose, turite registruotis į nurodytus tinklapius. Minimali išmoka - 5 $ (10 kreditų = 0.005-0.02 $) DĖMESIO: nepaspauskit draudžiamo linko, pavadimu: DO NOT CLICKS@YU WAGE BOT D3TECTION. Pranešimą apie gautus pinigus dėkite i nuorodą Community. Tai pranešimas, kuris jus informuoja apie padarytas klaidas :
error found Warnings Accumulated from Browsing: 0 Warning(s) (Instruction Follow Checker)
Jei atsiras 3 Warning(s) - jūsų narystė bus panaikinta, geriau palaukite 24 valandas ir nelieskite linkų, tuomet baudos anuliuojasi.


InnoCurrent - tai AyuWage dukterinis vebas. Registracija labai paprasta, tačiau kad suaktyvintumėte savo account'ą turėtumete jungtis per verifikacijos linką, kurį gausite i savo nurodytą paštą. Linkų įkainiai nuo 0,001 USD iki 0,015 USD Minimali pinigų suma, kurią galima persivesti - 5USD. Darbas nuorpdje START, ten View sites, Regulars, Searches ir kt., peržiūrinėdami linkus turite išbūti ne mažiau 20 sekundžių, laikmačio nėra. Dirba su AP/PP/LR. Direct referalų skaičius neribojamas,už jų darbą moka 10 proc. 


LogiPTC - 2009 m.puikus JAV webas. Minimali išmoka 5 $. Geri įkainiai ir linkų pateikia nuolat. Patogiausia jį įdiegti į savo naršyklę, nes nuolat rodo darbo linkus. Eikite i Toolbar ir instaliuokite. Google Chrome naršyklė netinka. Saugokitės draudžiamo linko DO NOT CLICK


Search

Calendar
«  June 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Site friends
  • Create a free website


  • Clicksia    beruby.com - Empieza el día ganando     Traffic Exchange with 160,000+ members    Copyright MyCorp © 2019
    Make a free website with uCoz